//=$this->title?>
![](/erga/thumbs/uploads_6beaaba3-6998-4a00-bfff-f9e20d6450ab_1140x740.jpg)
Αντιμετώπιση απρόβλεπτων προβλημάτων οδικής ασφάλειας στο επαρχιακό οδικό δίκτυο ΠΕ Αχαΐας για την τριετία 2019-2021
Το έργο αφορά στην εκτέλεση εργασιών αντιμετώπισης απρόβλεπτων προβλημάτων οδικής ασφάλειας για την εξασφάλιση ασφαλών συνθηκών κυκλοφορίας επί των επαρχιακών οδών της Περιφερειακής Ενότητας Αχαΐας, Περιφέρειας Δυτικής Ελλάδος.
Προϋπολογισμός: 2.000.000,00 €
Κωδικός Σ.Α.: 2018ΕΠ50100000
Στόχοι/Οφέλη: Με το προτεινόμενο έργο καλύπτονται τα απρόβλεπτα προβλήματα που παρουσιάζονται στο επαρχιακό οδικό δίκτυο, αίρεται η επικινδυνότητα και εξασφαλίζεται η ομαλή βατότητα των οδών.